fbpx
Sport

U bë e njohur në finalen e Champions, bukuroshja nderon Kobe Bryant mes dëborës

Ndarja nga jeta e Kobe Bryant ka sjellë “çmendurinë” e radhës të Kinsey Wolanski. Bukuroshja ruse ndërpreu për disa momente garën e një skiatori në Kupën e Botës për ski, që po mbahet aktualisht në Schladming të Austrisë.

Me pallton e saj ku shkruhej “RIP KOBE, Legend ” dhe numrin “24”, 23-vjeçarja befasoi të pranishmit, duke u shfaqur thuajse e zhveshur në mes të dëborës. Wolanski u bë e njohur pasi u fut në fushë gjatë finales të vitit 2019 të UEFA Champions League mes Liverpool dhe Tottenham Hotspur dhe prej asaj kohe ka fituar një famë mjaft të madhe.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button