Sport

Vajzat vlonjate janë ndeshur sot në Finale me ekipin e Partizanit duke e mposhtur atë

Pas shume vitesh Federata Shqiptare e Basketbollit organizoni kompeticionin “Kupa e Federates“ Edicioni 2021-2022 Femra dhe Meshkuj ne arenen Sportive “Dhimitraq Goga” ne Durres.

Vajzat vlonjate jane ndeshur sot ne Finale me ekipin e Partizanit duke e mposhtur ate me rezultatin 83-65 e duke sjell keshtu trofeun e pare per kete vit ne Vlore. Forca Flamurtari!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: