fbpx
Sport

Vazhdojnë inspektimet në stadiumin “Arena Kombëtare”

Vazhdojnë inspektimet në stadiumin “Arena Kombëtare”, ku me 10 nëntor do të zhvillohet ndeshja testuese e femrave Vllaznia-Apollonia, ndërkohë më 17 nëntor do të zhvillohet ndeshja inauguruese mes Francës dhe Shqipërisë. Të dielën pritet që UEFA të japë dritën jeshile për zhvillimin e ndeshjes ndaj skuadrës së Deschamps.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button