Sport

Video/ Dëmtim i rëndë në miqësore për Armando Brojën, sulmuesi i Kombëtares lë fushën me barelë duke ulëritur

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Armando Broja, ka pësuar një dëmtim të rëndë në mqësoren që Çelsi zhvilloi me aston Vilën në Abu Dhabi.

21-vjeçari duket se ka dëmtuar ligamentet dhe u desh ndërhyrja e stafit mjekësor dhe më pas e barelës për ta larguar nga fusha e lojës.

Duket se dëmtimi ishte vërtet i rëndë, pasi arrihej të dëgjoheshin edhe të ulëriturat e Brojës nga dhimbjet.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close