fbpx
Sport

VIDEO/ Dy gola në pak minuta, Interi përmbys Romën

Roma shënoi e para, por Inter nuk u dorëzua në asnjë moment dhe arriti të rikthejë rezultatin në favorin e vet. Zikaltërit në pjesën e dytë arritën të shënojnë dy gola, duke çuar shifrat në 2-1.

Fillimisht ishte Skriniar, i cili në minutën e 55-të fitoi duelin me të gjithë kundërshtarët e tij dhe tundi rrjetën bukur me kokë. Akoma më bukur shënoi Hakimi. Talenti maroken gjeti hapësirën e duhur dhe lëshoi një goditje shumë të bukur nga jashtë zonës, teksa sfera përfundoi në trekëndëshin e kuadratit të Romës

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button