fbpx
Sport

VIDEO/ Dy gola për tre minuta në Londër, zhbllokohen shifrat dhe në Torino

Po luhen takimet e xhiros së dytë të fazës së grupeve të UEFA Champions League për sezonin 2019-2020.

Rezultatet momentale:

Tottenham Hotspur-Bayern Munich 1-1 
Manchester City-Dinamo Zagreb 0-0
Lokomotiv Moskë-Atleticon e Madridit 0-0
Juventus-Bayer Leverkusen 1-0
Galatasaray-PSG 0-0
Crvena Zvezda-Olympiacos 0-0

Golat: 

Tottenham Hotspur-Bayern Munich 1-1 (Sou Heung-Min 12′ / Kimmich 15′)

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button