Sport

VIDEO\ Florian Marku publikon video, momentet më interesante

Boksieri shqiptar, Florian Marku ka vazhduar mbrëmë me fitore në peshat e lehta. Marku arriti fitore me vendim unanim të gjyqtarëve përballë boksierit Jorick Luisetton.

Boksieri shqiptar pas meçit ka falëndëruar Zotin për çdo gjë, transmeton Indeksonline. Krashas falëndërimit, Marku e ka postuar edhe një video përmbledhje nga meçi i mbrëmshëm.

Postimi i plotw i Markut: FALEMINDERIT ZOTIT PER CDO GJE. Faleminderit te gjithe ju qe ishit sot prezent Edhe te gjith qe me keni ndjekur Live neper jam munduar prej raundit te pare per Knockout por nuk erdhi.

Rendsi ka fitorja tani do mar pak kohe pushim me familjen dhe nga viti tjeter do kemi ndeshje te medha .Ju falenderoj nga zemra te gjithve per perkrahjen .

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close