fbpx
Sport

VIDEO/ Me shpejtësi marramendëse në kthesë, ylli anglez “përqafon” barrierat

Ndërkohë që e gjithë bota vajton vdekjen e Maradonës, ylli i Arsenalit Joe Willock për pak sa nuk e ka pësuar keq, teksa udhëtonte me makinën e tij Mercedes Benz G Class.

21-vjeçari është filmuar nga një makinë e rastit. Ai hyri në një kryqëzim me shpejtësi shumë të lartë dhe humbi kontrollin e mjetit, duke u përplasur me kufizuesit e rrugës.

Fatmirësisht pas përplasjes së parë ai ka arritur ta kontrollojë mjetin dhe ta spostojë në një zonë ku nuk kishte kufizues metalik. Ai doli nga makina dhe gjendja e tij ishte shumë e mirë, duke e lënë këtë incident vetëm në kufijtë e dëmeve materiale.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button