fbpx
Sport

Vlorë/ Djemtë e Gjimnazit “Ali Demi” shpallen kampionë të qytetit në volejboll (Foto)

Marre nga Gjimnazi “Ali Demi”

Kampionati i volejbollit#”Ali Demi”
Po! Po! Po! Jemi kampionë!
Djemtë e “Ali Demi” shpallen kampionë të qytetit në volejboll.
Në finalen e aktivitetit organizuar nga ZVA dhe Bashkia Vlorë, në kuadër të 75 vjetorit të Çlirimit, midis gjimnazeve të qytetit, fitojmë ndaj rivalëve të “Elite” me rezultatin 2-1.
Urime!
Ardjol, Andi, Henri, Lorenc, Aurel, Brandi, Aleksandros, pa harruar mësues Gjergjin, të gjithë të mrekullueshëm!
Tifozeria dhe cheerleaders- të shkëlqyer!
Tradita vazhdon.
“Ali Demi”-Karakter kampioni! 🏆🏆💪💪

Image may contain: 7 people, people playing sports and basketball court

Image may contain: one or more people, people playing sports and basketball courtImage may contain: one or more people, people playing sports and basketball courtImage may contain: one or more people, people playing sports and basketball courtImage may contain: 7 peopleImage may contain: one or more people and crowdImage may contain: one or more people, people playing sports, basketball court and stadiumImage may contain: one or more people, people playing sports and basketball courtNo photo description available.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button