Sport

ZYRTARE/ Barcelona shkarkon Koeman

Ronald Koeman nuk është më trajneri i Barcelonës. Presidenti i klubit,  Joan Laporta, ia ka komunikuar pas humbjes përballë Rajo Vajekanos. Ronald Kuman do të përshëndetet nesër me ekipin në qendrën sportive të klubit.

“Barcelona dëshiron ta falënderojë për shërbimin e tij dhe i uron shumë fat në karrierën e tij në vijim”, shkruhej në komunikatën e Barcelonës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: