Teknologji

Konfirmohet dizajni i telefonave të rinj, Oppo

Kompania e njohur Oppo do të prezantojë serinë e re të telefonave Reno5 më 10 dhjetor Tashmë janë publikuar imazhet e tyre përmes faqes zyrtare, si dhe disa specifika.

GSMArena raporton se pritet të zbulohen tre telefona nga Oppo më 10 dhjetor – Reno5 5G, Reno5 Pro 5G, dhe Reno5 Pro+ 5G. Megjithatë, Oppo ka publikuar imazhet e dy të parëve, derisa nuk ka bërë të ditur asgjë për modelin Pro+.

The Reno5 5G dhe Reno5 Pro 5G duken të ngjashëm, kanë kamerë prej 64MP. Që të dy mbushen deri në 65W, megjithatë Oppo nuk ka bërë të ditur kapacitetin e baterisë së tyre. Ndërkohë më 10 dhjetor Oppo pritet të publikojë specifikat e plota të tyre.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close