fbpx
Teknologji

Telefoni banane, një pajisje që qëndron larg nga pjesa tjetër

Një telefon në formë banane nuk është me të vërtetë një telefon i rregullt, por një aksesor Bluetooth përmes të cilit mund të bëni telefonata. Sidoqoftë, ky produkt i lezetshëm ka fituar tashmë simpatinë e dashamirëve të pajisjeve.

Çmimi i kësaj pajisje është 40 dollarë, dhe bateria mund të përballojë deri në 20 orë thirrje telefonike, raporton The Verge. Një detaj tjetër i bukur është fakti që ju mund të luani këngën “Bananaphone” nga kjo pajisje, ndër të tjera.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button