Kuriozitete

Brenda suitës më të shtrenjtë në botë, për të fjetur aty duhet më shumë se një thes me para

Artisti i njohur në të gjithë botën Damien Hirst ka publikuar disa fotografi të suitës më të shtrenjtë në botë.

Kjo suitë ndodhet në Las Vegas ,në brendësi të Palms Casino Resort dhe për të qëndruar dy net aty do të paguani 176.500 euro.

Në këtë suitë kanë qëndruar më së shumti miliarder rus dhe kinezë, të cilët kanë shijuar bukuritë e rralla të saj. Në shërbim të atyre që marrin këtë suitë vihet një maxhordom, i cili u përgjigjet për çdo kërkesë që ata kanë.

Pamja që mund të shikohet nga kjo suitë është përrallore dhe brenda saj është edhe një akuarium ku gjenden peshkaqenë, një pishinë gjigante dhe disa banja përrallore.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button