Lum kush i ka! Këto janë 3 femrat më të ndershme të horoskopit
  Kuriozitete
  1 min më parë

  Lum kush i ka! Këto janë 3 femrat më të ndershme të horoskopit

  Ditët e sotme është e vështirë te dallosh njerëzit e sinqertë nga njerëzit që mbajnë maskë. Ama shkenca e astrologjisë…
  Kjo është arsyeja pse duhanpirja po dëmton më shumë femrat
  Lajme
  4 mins më parë

  Kjo është arsyeja pse duhanpirja po dëmton më shumë femrat

  Gratë janë veçanërisht të ndjeshme ndaj dëmtimeve të shkaktuara nga pirja e duhanit, për shkak të brishtësisë së tyre më…
  Tetori rozë, në 7 ditë 1200 gra kanë kryer mamografinë falas
  Lajme
  8 mins më parë

  Tetori rozë, në 7 ditë 1200 gra kanë kryer mamografinë falas

  Gjatë 2019 është trefishuar numri i grave që kanë kryer mamografinë falas. “Vetëm në një javë gjatë muajit tetor, më…
  Shije e ulët në letërsi/ Nga Edi Rama
  Opinion
  9 mins më parë

  Shije e ulët në letërsi/ Nga Edi Rama

  Nga Edi Rama Vendimi i Akademisë Suedeze për dhënien e çmimit Nobel në Letërsi Peter Handke-s javën e kaluar, ishte…
  Në Shqipëri, miell i varfër. Niveli i proteinave është 6 për qind, duhet të jetë 12
  Lajme
  10 mins më parë

  Në Shqipëri, miell i varfër. Niveli i proteinave është 6 për qind, duhet të jetë 12

  Mielli që hyn në tregun shqiptar ka nivel shumë të ulët të proteinave krahasuar me normën e përcaktuar, por edhe…
  Fëmija që nuk sheh, bën të ëndërrojnë të pasionuarit pas futbollit (Video)
  Sport
  11 mins më parë

  Fëmija që nuk sheh, bën të ëndërrojnë të pasionuarit pas futbollit (Video)

  Mikey Poulli, është një fëmijë anglez 8-vjeçar, i cili humbi shikimin vitin e kaluar, si pasojë e një sëmundje të…
  Negociatat/ Ministri i Jashtëm rumun: Duhet të japim një lajm të mirë për Shqipërinë
  Politike
  12 mins më parë

  Negociatat/ Ministri i Jashtëm rumun: Duhet të japim një lajm të mirë për Shqipërinë

  Ministri i Jashtëm rumun, George Ciamba ka deklaruar para nisjes së mbledhjes së ministrave të Jashtëm Europianë në Luksemburg se…
  “Në Spaç vinin vetëm njerëzit e shpirtit dhe korbat”
  Lajme
  13 mins më parë

  “Në Spaç vinin vetëm njerëzit e shpirtit dhe korbat”

  16 vite burg, në kampet më të rënda të punës, sepse Dodë Veshtja nuk donte të thoshte ato që i…
  Fëmija që nuk sheh, bën të ëndërrojnë të pasionuarit pas futbollit (Video)
  Lajme
  14 mins më parë

  Fëmija që nuk sheh, bën të ëndërrojnë të pasionuarit pas futbollit (Video)

  Mikey Poulli, është një fëmijë anglez 8-vjeçar, i cili humbi shikimin vitin e kaluar, si pasojë e një sëmundje të…
  Pasagjeri 123 vjeç shpërqendron aeroportin: E shihnin si lider botëror
  Kuriozitete
  21 mins më parë

  Pasagjeri 123 vjeç shpërqendron aeroportin: E shihnin si lider botëror

  Me 123 vitet që mban mbi supe, mund të jetë vërtetë njeriu më jetëgjatë në histori, edhe pse nuk është…
   Lum kush i ka! Këto janë 3 femrat më të ndershme të horoskopit
   Kuriozitete
   1 min më parë

   Lum kush i ka! Këto janë 3 femrat më të ndershme të horoskopit

   Ditët e sotme është e vështirë te dallosh njerëzit e sinqertë nga njerëzit që mbajnë maskë. Ama shkenca e astrologjisë…
   Pasagjeri 123 vjeç shpërqendron aeroportin: E shihnin si lider botëror
   Kuriozitete
   21 mins më parë

   Pasagjeri 123 vjeç shpërqendron aeroportin: E shihnin si lider botëror

   Me 123 vitet që mban mbi supe, mund të jetë vërtetë njeriu më jetëgjatë në histori, edhe pse nuk është…
   FOTO/ Hëna e plotë nga malet shqiptare “pushton” qiellin e Italisë dhe i jep asaj pamje unike
   Kuriozitete
   2 hours më parë

   FOTO/ Hëna e plotë nga malet shqiptare “pushton” qiellin e Italisë dhe i jep asaj pamje unike

   Hëna e plotë që shfaqet nga malet shqiptare ka befasuar krahinën italiane përballë jugut të Shqipërisë, Salenton. Dy fotografë të…
   Video tr.onditëse/ Harron të ngrejë frenat e dorës, gruaja shtypet nga makina e vet…
   Kuriozitete
   3 hours më parë

   Video tr.onditëse/ Harron të ngrejë frenat e dorës, gruaja shtypet nga makina e vet…

   Një shofere ka harruar që të ngrejë frenat e dorës dhe si pasojë përfundoi duke u marrë përpara nga makina…
   80 shkencëtarë në Siberi: Deti po vlon
   Kuriozitete
   16 hours më parë

   80 shkencëtarë në Siberi: Deti po vlon

   Një grup prej 80 shkencëtarësh udhëtuan në Siberi për të hetuar ndikimet e shkrirjes së akullit të përhershëm në Arktikun…
   Horoskopi, 15 tetor 2019
   Kuriozitete
   16 hours më parë

   Horoskopi, 15 tetor 2019

   Dashi Dashuria: Megjithë disa keqkuptime në marrëdhëniet në çift, do të jeni të durueshëm dhe do të përpiqeni ta bëni…
   Back to top button