Categories Fashion

Si të kaloni me stil nga dimri në pranverë: Ja 9 kombinime

Kapërcimi i stinëve, do të thotë njëherësh edhe kalim nga temperaturat e ftohta të dimrit te dielli i pranverës dhe moti i ngrohtë. Sigurisht, që një gjendje e tillë lë shenjë jo vetëm në dollapin tuaj, por edhe në stilin e përditshëm që duhet të ndryshojë kryekëput për t’u përshtatur me stinën e re në prag. Ja disa ide të lezetshme, për të gjitha gocat që kanë ende dyshime se çfarë të veshin në këtë tranzicion stinësh!

#1 Pardesy + rrip elegant

Si të kaloni me stil nga dimri në pranverë: Ja 9 kombinime

FOTO: PHIL OH

#2 Pallto leshi dhe aksesorë në ngjyrë të kuqe të errët

Si të kaloni me stil nga dimri në pranverë: Ja 9 kombinime

FOTO: PHIL OH

#3 Pardesy kamoshi + kapele

Si të kaloni me stil nga dimri në pranverë: Ja 9 kombinime

FOTO: PHIL OH

#4 Pallto bezhë dhe këpucë loafers

Si të kaloni me stil nga dimri në pranverë: Ja 9 kombinime

FOTO: PHIL OH

#5 Rrip lëkurr dhe pardesy treçerekshe

Si të kaloni me stil nga dimri në pranverë: Ja 9 kombinime

FOTO: PHIL OH

#6 Kostum gri dhe një pulovër në vend të shallit

Si të kaloni me stil nga dimri në pranverë: Ja 9 kombinime

FOTO: PHIL OH

#7 Veshje me motive kuadratesh dhe një çantë lëkure

Si të kaloni me stil nga dimri në pranverë: Ja 9 kombinime

FOTO: PHIL OH

#8 Shall i gjatë + doreza të zeza

Si të kaloni me stil nga dimri në pranverë: Ja 9 kombinime

FOTO: PHIL OH

#9 Xhaketë lëkure dhe një pulovër e kuqe

Si të kaloni me stil nga dimri në pranverë: Ja 9 kombinime

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Fashion

Me te gjata dhe elegante/ Keto jane 5 veshjet qe do ju bejne te mos i tregoni kilet e teperta qe keni

Femrat e shkurtra zakonisht ankohen dhe duan të jenë më të gjata. Nuk është se…

LEXO ME SHUME
Categories Fashion

Versace ‘shpërthen’ në ngjyra në Javën e Modës në Milano

Shtëpia italiane e modës Versace ofroi pantallona të gjera dhe fustane të ngushta në shfaqjen…

LEXO ME SHUME
Categories Fashion

Trendi i palltove për 2022-in/ Ja ngjyra që nuk duhet të mungojë nga gardëroba juaj

Palltot me mëngë të gjata, rrip në bel dhe voluminoze është trendi i fundit për…

LEXO ME SHUME
Categories Fashion

Njihuni me palltot që nuk duhet të mungojnë nga gardëroba juaj këtë vjeshtë (Foto)

Ndonëse jemi në fund të verës, pasarelat e modës dhe blogeret prej kohësh na paraqesin…

LEXO ME SHUME
Categories Fashion

Njihuni me aksesorët më trendi për verën e 2021

Moda është vazhdimisht në avancim dhe nuk njeh të  ndalur. Ritmet e modës janë aq…

LEXO ME SHUME