Categories Fashion

Me te gjata dhe elegante/ Keto jane 5 veshjet qe do ju bejne te mos i tregoni kilet e teperta qe keni

Femrat e shkurtra zakonisht ankohen dhe duan të jenë më të gjata. Nuk është se femrat e gjata kanë diçka më shumë se ato, thjesht është fiksimi për tu dukur më e gjatë.

Por nëse ju doni të dukeni më të gjata duhet që t’i kushtoni vëmendje edhe rrobave që zgjidhni për të veshur. Veshja ka rolin kryesor në paraqitjen tuaj, për këtë arsye duhet të zgjidhni veshjet e duhura që i përshtaten trupit dhe stilit tuaj.

Keshillaonline.com ka sjell 5 veshjet që do ju bëjnë të dukeni pak më gjata, ato janë shumë të bukura dhe shpresojmë që ju t’i kushtoni rëndësi.

1. Zgjidhni veshje njëngjyrëshe.

Jo vetëm që janë bërë trend këtë sezon, por veshjet njëngjyrëshe ju bëjnë më të gjata pasi nuk e ndajnë trupin në linja.

2. Pantallona me bel të lart

Zakonisht xhinset me bel të lartë i tregojnë këmbët më të gjata dhe njëkohësisht e tregojnë mesin tuaj më elegant.

3. Vishni rroba me vija

Nëse ju vishni një palë pantallona me vija vertikale me siguri do dukeni më të gjata.

4. Taka nude

Takat nude i bëjnë këmbët tuaj shumë joshëse sidomos ato që afrohen me ngjyrën e lëkurës tuaj.

5. Mbani çanta të vogla

Jeni të shkurtra dhe nëse mbani një çantë si thes do dukeni skandal. Për këtë arsye çantat e vogla janë zgjedhja më e mirë

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Fashion

Si të kaloni me stil nga dimri në pranverë: Ja 9 kombinime

Kapërcimi i stinëve, do të thotë njëherësh edhe kalim nga temperaturat e ftohta të dimrit…

LEXO ME SHUME
Categories Fashion

Versace ‘shpërthen’ në ngjyra në Javën e Modës në Milano

Shtëpia italiane e modës Versace ofroi pantallona të gjera dhe fustane të ngushta në shfaqjen…

LEXO ME SHUME
Categories Fashion

Trendi i palltove për 2022-in/ Ja ngjyra që nuk duhet të mungojë nga gardëroba juaj

Palltot me mëngë të gjata, rrip në bel dhe voluminoze është trendi i fundit për…

LEXO ME SHUME
Categories Fashion

Njihuni me palltot që nuk duhet të mungojnë nga gardëroba juaj këtë vjeshtë (Foto)

Ndonëse jemi në fund të verës, pasarelat e modës dhe blogeret prej kohësh na paraqesin…

LEXO ME SHUME
Categories Fashion

Njihuni me aksesorët më trendi për verën e 2021

Moda është vazhdimisht në avancim dhe nuk njeh të  ndalur. Ritmet e modës janë aq…

LEXO ME SHUME