Categories Fashion

Ja cfarë nuk duhet të mungojë nga gardëroba juaj këtë pranverë

Një nga veshjet që nuk duhet të mungojë nga gardëroba juaj për këtë pranverë është xhaketa e lëkurës. Blogeret ju ​​sugjerojnë të guxoni në përzgjedhjen e ngjyrave.
Si për shembull, nuancat e ngjyrës kafe do  lidhen në mënyrë harmonike me veshjet pranverore.

Sigurisht, nëse nuk doni të përdorni ngjyrat bazike, mund të zgjeroni opsionet tuaja nga e gjelbërta te ngjyra e tullës.

Xhaketat prej lëkure mund t’i kombinoni me xhinse dhe atlete kur dëshironi të krijoni një pamje më sportive ose nëse dëshironi të keni një pamje sa më elegante, vishini taka të larta. Silueta që dëshironi të krijoni varet nga ju, por nëse po kërkoni një “shpëtimtar” sezonal, sigurohuni që të provoni xhaketat prej lëkure.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Fashion

Si të kaloni me stil nga dimri në pranverë: Ja 9 kombinime

Kapërcimi i stinëve, do të thotë njëherësh edhe kalim nga temperaturat e ftohta të dimrit…

LEXO ME SHUME
Categories Fashion

Me te gjata dhe elegante/ Keto jane 5 veshjet qe do ju bejne te mos i tregoni kilet e teperta qe keni

Femrat e shkurtra zakonisht ankohen dhe duan të jenë më të gjata. Nuk është se…

LEXO ME SHUME
Categories Fashion

Versace ‘shpërthen’ në ngjyra në Javën e Modës në Milano

Shtëpia italiane e modës Versace ofroi pantallona të gjera dhe fustane të ngushta në shfaqjen…

LEXO ME SHUME
Categories Fashion

Trendi i palltove për 2022-in/ Ja ngjyra që nuk duhet të mungojë nga gardëroba juaj

Palltot me mëngë të gjata, rrip në bel dhe voluminoze është trendi i fundit për…

LEXO ME SHUME
Categories Fashion

Njihuni me palltot që nuk duhet të mungojnë nga gardëroba juaj këtë vjeshtë (Foto)

Ndonëse jemi në fund të verës, pasarelat e modës dhe blogeret prej kohësh na paraqesin…

LEXO ME SHUME