fbpx
Kuriozitete

Disa foto interesante para dhe pas fotoshopit

Njihet edhe si beteja e fotoshopit. Nëse haset një fotografi e cila është interesante dhe paksa jo e qartë në kuptimin e saj. Këta artistë të fotoshopit kanë bërë mrekullia me fantazinë e tyre dhe madje janë impenjuar për t’i transformuar plotësisht kot imazhe duke krijuar pamje jo pak argëtuese dhe të bukura.

Nga një ndeshje futbolli tek një qen që ngjan si një papagall më poshtë është përpiluar një listë e plotë e fotografive para dhe pas fotoshopit. Dhe duket se mund të bëjë çudira. 

Image
Image
Image

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button