Kuriozitete

Polici hyn ne mes të trafikut për të shpëtuar një kotele (Video)

Një polici kinez vendosi të hynte në mes të trafikut për të shpëtuar një kotele të vogël që ndodhej në mes të rrugës. Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin në vendimin në Putian, në provincën Fujian të Kinës juglindore, më 8 shtator dhe tregon se si oficeri nxiton për të kapur kafshën e vogël nga toka. Shumë njerëz në mediat sociale kineze e kanë lavdëruar zyrtarin që i krijoi macet siguri.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button