Lajme

Aksidenti në Durrës/ Mësohen emrat e dy grave dhe Pamje nga ngjarja (Video)

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak momente më parë pranë një karburanti në zonën e ish-kënetës në Durrës. Një makinë ka përplasur për vdekje dy këmbësore. Viktimat janë identifikuar me iniciale Bukurie Cufaj 56 vjeçe dhe Sabije Cufaj 38 vjeçe. Sipas burimeve policore, shoferi mendohet të jetë një 22 vjeçar, i cili është shoqëruar në polici për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button