fbpx
Showbiz

Lulëzim Basha feston ditëlindjen, Stresi i bën urimin e veçantë nga qelia

Arkimed Lushaj prej muajsh tashmë ndodhet në qeli për shkak të problemeve me li.g.ji.n. Familja e tij dhe bashkëshortja, Keisi, kanë shprehur mbështetjen për reperin dhe mezi presin që ai të dal.
Mirëpo ndonëse është brenda, Stresi shpesh herë ka publikuar foto në profilin e tij në Instagram ku dhe jep mesazhe për fansat e tij.
Sot është një ditë e veçantë pasi babai i Stresit, Sali Lushaj dhe kryetari i Partisë Demokratike, Lulëzim Basha, festojnë ditëlindjen. Stresi ka publikuar në profilin e tij një foto të babait dhe të Bashës dhe pranë saj ka bërë një urim.
“Sot dy persona të rëndësishëm festojnë ditëlindjen. Ju uroj edhe 100 vite të tjera! Gëzuar dhe mos u dorëzo!!”, përfundon Stresi.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button