Showbiz

Roza braktis Ritën në mes të programit ‘Xing me Ermalin’

Mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Xing me Ermalin’ janë të ftuar aktorja e njohur Rita Lati dhe vajza e saj, moderatorja Roza Lati.

Në videon promo të emisionit shohim që mes Ritës dhe vajzës së saj u krijua një situatë e sikletshme pasi Rita nuk e lejon të bijën të fliste më tepër.

“Pusho se na dëgjon gjithë dynjaja këtu”, iu kthye ajo të bijës, ndërkohë që Roza u ngrit nga vendi ku ishte ulur.

“Kalofshi mirë, ika unë.”, tha ajo duke habitur Ritën dhe të ftuarit në studio.

Për të mësuar se ç’ndodhi më tepër,  mund të ndiqni sonte “Xing me Ermalin”.

Klikoni linkun me poshte:

https://www.instagram.com/p/BwMbrSMhvZE/?utm_source=ig_embed

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button