fbpx
Covid-19

Covidi i merr jetën një tjetër personaliteti, profesori i Shkencave Gjeologjike (Emri)

Doktori i Shkencave Gjeologjike dhe profesori i Associuar, Hamit Noka me origjinë nga Kukësi, mësohet se ka ndërruar jetë. Lajmi është bërë i ditur nga të afërmit e tij përmes rrjeteve sociale.

Mësohet se profesori ka ndërruar jetë, si pasojë e infektimit me koronavirusi. Noka ishte një personalitet në shkencën e gjeologjisë jo vetëm në Kukës, por në gjithë Shqipërinë. Personalitet i shquar në fushën e kërkimeve dhe studimeve gjeologjike.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button