Covid-19

Elbasan, Pozitiv me Covid-19 një mësuese dhe një edukatore, mbyllet kopshti

Gjatë 24 orëve të fundit, qyteti i Elbasanit ka regjistruar 11 raste me koronavirus.Nga këto, janë konfirmuar pozitiv për Covid -19 një mësuese në shkollën 9-vjeçare “Jorgji Dilo” dhe një edukatore në kopshtin e lagjes “Shën Koll” në qytetin e Elbasanit.Sipas informacioneve, mësohet se shkolla 9-vjeçare vijon mësimin ndërsa kopshti është mbyllur./ abcnews/

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close