Kuriozitete

Delet hyjnë në zyrat e bashkisë

Po, po! E lexuat mjaft mirë! Edhe të tilla gjëra, të padëgjuara më parë, ndodhin! Ngjarja aspak e zakontë ka ndodhur në hyrje të ndërtesës së bashkisë, në qytetin e Nevsehir, Turqi.Një tufë delesh shkaktoi kaos, teksa ndiqnin nga pas zyrtarët e punonjësit e këtij institucioni, pasi arratisjes nga një fermë Pamjet e kamerave të sigurisë, të shpërndara në mediat sociale, tregojnë delet, dhitë dhe qengjat që ‘bastisin’ bashkinë, të hënën në mëngjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: