Kuriozitete

E reja bën namin në supermarket, merr dhe i fut produktet në vendet intime

Një video është bërë virale në rrjetet sociale ku shihet një vajzë në një supermarket në Krasnodar, Rusi që përshkon me shpejtësi raftet dhe nis të vjedhë produktet. Vihet re se e reja është futur në një dyqan dhe arrin që të fshehë shishe, sende ushqimore nën fustanin e saj.

Mësohet se policia e ka shpallur në kërkim të renë. Për më shumë detaje ju ftojmë që të ndiqni videon e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: