fbpx
Kuriozitete

Foto/ Zbulohet lidhja e Princeshës së Dubait me truprojën: E pagoi 1.2 mln paund

Gruaja e sundimtarit të Dubait i ka dhënë truprojës britanike, njëkohësisht edhe të dashurit të saj, 1.2 milion paund  që të mos fliste për lidhjen e tyre, shkruan “Daily Mail”. Raportohet se gjatë lidhjes së tyre 2-vjeçare ajo e ka mbajtur atë me dhurata luksoze.

Gruaja e gjashtë dhe më e  re e miliarderit Sheik Mohammed Al Maktoum, Princesha Haya, e shpërbleu truprojën britanik, me kushtin që ai ta shoqëronte kudo që shkonte. Gjatë seancës në Gjykatën e Lartë kundër burrit të saj në Londër, tradhtia e saj u bë çështje. Në gjyq, ajo fitoi kujdestarinë e dy fëmijëve që ka me sheikun.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button