fbpx
Kuriozitete

Gruaja që i mbijetoi krizës së Covid-19 duke shitur lule

Ashtu sikurse shumë të tjerë Valcineia Machado u përball me krizën e koronavirusit, dhe për shkak se goditi rëndë biznesin e saj, asaj i është dashur të gjejë një zgjidhje për të mbijetuar.

Machado, e njohur gjithashtu si Roberta shndërroi makinën e saj në një dyqan lëvizës lulesh, pas shpërthimit të pandemisë në Rio De Janeiro. Falë kësaj ideje, ajo është bërë një hit në lagjen e plazhit Copacabana të Rios.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button