fbpx
Kuriozitete

Kujdes, do ju manipulojnë, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Astrologe Meri njofton se me ndikimin e tij Urani permbys cdo gje e quhet e qendrueshme. Ka 10 vjet qe kerkon te mos gjejme zgjidhjen e lehte apo te volitshme sepse e bukura argetimi dhe joshja na pret diku tjeter me ndryshme.

Dashi, Duhet sot ne ceshtjet ekonomike te mos josheni nga momenti i magjishem apo realiteti qe ju ofrojne. Dicka si prapaskene ekziston. Po keshtu edhe ne jeten personale

Demi, Ne jeten personale sot keni nje takim me nje person qe ju mbaj per disa kohe duke ju mbushur mendjen se eshte varianti me i mire per ju. Thjesht do ju magjeps

Binjaket, Nje ndryshim pune do ju fus ne nje mendim te erret duke dashur te merreni me dicka qe sjell fitime, por qe ju fut ne ujra te panjohura. Do merrni nje risk personal pune apo jete personale

Gaforrja, Nje ndryshim drejtimi apo orientimi ne lidhje me qellimet tuaja do ju nxjerr ne nje det me stuhi nga e cila do shpetoni me veshtiresi. Po varet si do ta trajtoni vendin e ri

Luani
Do ju ofrojne nje pozicion pune ku do ndjeheni se eshte si nje varke shpetimi ne rastin me te mire dhe ne rastin me te keq do ta cilesoni si ndryshimin e jetes

Virgjeresha, Do bini ne duar te huaja edhe fizikisht si person por edhe profesionalisht si shfrytezim. Do jeni pak a shume si objekt argetimi per dike me njohje te madhe

Peshorja, Sot Dielli ne shenjen tuaj dhe do shkelqej per ju dhe ndoshta jeta do marri nje drejim te ri qe nuk e prisnit. Ne disa raste do jete drejtim i mire ne disa raste katastrof

Akrepi, Njerzit perball jush do tentojne te bejne nje kryengritje e cila ne fakt do t’i hedhi ne krahet e dikujt qe do t’i manipuloj deri ne thelb. Duhet ta kuptoni qe kjo s’ka te beje me ju. Ata zgjodhen rrugen e tyre

Shigjetari, Ne lidhje me punen do kaloni nje rrezik te madh deri ne humbjen e saj apo te ndonje bashkepuntori qe ju e kishit per zemer. Gjithsesi dikush do interesohet per ju. Urojme te dali per mire

Bricjapi, Ne dashuri do gjeni nje liman te ri por jo te sigurt. Ka mundsi t’ju nxjerre nga realiteti por do ju shpetoj nga mbytja. E mira eshte se duhet te vendosni vete te ktheheni ne realitet

Ujori, Nje shpartallim i cuditshem i planeve tuaja por nje perralle e re e cila ju fut ne boten e saj perrallore dhe ju fal mireqenie te madhe dhe dashuri por do jete gjithcka nje magjepsje e bukur

Peshqit, Do ta pranoni dhe sapunin per djath mjafton te mendoni se jeni ju ata qe keni fituar ne lidhje me nje marredhenie personale dhe po shijoni lirine me kusht me nje person tjeter apo joshje ilegale.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button