Kuriozitete

Shikoni çfarë i bën dhëndri nuses së tij pasi nervozohet (Video)

Një video e publikuar në Facebook, shfaq momentin e pakëndshëm por qesharak në një dasmë. Videoja, tregon momentin kur dhëndri dhe nusja shijojnë tortën e dasmës, duke i dhënë njëri-tjetrit nga një copë. I nervozuar nga gjesti i nuses, e cila bën shaka me të duke mos ia dhënë copën e tortës, dhëndri nuk e duron nusen dhe nervozohet fort. Kjo video do t’ju bëjë të qeshni me lot. Shikojeni:

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close