BotaKuriozitete

Spanjë, Miu hyn në parlament dhe ndërpret seancën, si reagojnë deputetët (VIDEO)

Një mi, i cili u shfaq papritur në ambientet e brendshme të Parlamentit të Andalusias në Spanjë u bë shkak për ndërprerjen e menjëhershme të seancës. Miu u shfaq në parlament në çastin kur deputetët po përgatiteshin që të votonin. Siç duket edhe nga pamjet që u bënë menjëherë virale, pjesëmarrësit u çuan nga vendet e tyre për t’i “shpëtuar” brejtësit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close