Kuriozitete

VIDEO/ Momenti epik: 17-vjeçarja mbron qenin nga ariu

Një video është bërë virale në rrjet, ku shfaqet një 17-vjeçare në Kaliforni, e cila ka vënë në rrezik jetën e saj Ajo ka tentuar të mbrojë qenin e saj, që po s ulmohej nga ariu. Vajza ka mbërritur me shumë shpejtësi dhe ka shtyrë me forcë ariun duke e hedhur nga ana tjetër e murit, ku kishte hipur. Mirëpo, në fund gjithçka përfundoi paqësisht dhe 17-vjeçarja nuk pati asnjë l ëndim apo i ncident. Ajo mori qenin e saj në krah dhe u fut brenda në shtëpi. Video fillimisht e publikoi ABC, por tani ky moment po bën xhiron e rrjetit, duke u komentuar nga të gjithë./abcnews.al

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: