fbpx
Kuriozitete

Video virale, Melania Trump tërheq sërish vëmendjen, largon me forcë dorën e presidentit

Melania Trump vihet sërish në vëmendje të mediave, për sjelljen e saj publike ndaj Presidentit Donald Trump. Në debatin e fundit presidencial mes Trump dhe Biden për zgjedhjet presidenciale që do të zhvillohen në 3 nëntor, ra në sy sërish një sjellje tashmë e njohur e Zonjës së Parë.

Melania u pa t’ja heqë dorën me forcë presidentit teksa ecnin së bashku për të dalë nga skena. Ky moment është bërë viral në rrjet dhe përdoruesit e Twitter-it shpërthyen me komente.

Kjo nuk është hera e parë që Zonja e Parë vë në siklet presidentin, të cilit shpesh preferon të mos e kapë prej dore, dhe kamerat kanë fiksuar edhe momente kur Donald Trump kërkon që ata të rrinë me duart e bashkuara.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button