Lajme

18-vjeçarja u vra nga bashkëshorti, modelja e njohur shqiptare: Çohu Malsi, nuk kemi bija me vra

Sheila Bakija, vetëm 18 vjeç u vra nga dora e ftohtë e partnerit të saj në Tuz të Mal të Zi. Pasi vrau të renë, Ilir Gjoka, i mori jetën edhe gjyshes së saj dhe plagosi babain e 18-vjeçares. Kjo ngjarje ka tronditur tërë opinionin malazez. Në lidhje me këtë rast ka reaguar edhe modelja, Emina Cunmulaj e cila u ka bërë thirrje banorëve të Malësisë dhe Tuzit që të ngrihen dhe të protestojnë për këtë ngjarje tragjike.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close