Lajme

34-vjeçarit Eri Zefi, prokuroria mbyll hetimet, çon për gjykim shokun që e nxori në pritë

P rokuroria e Lezhës ka mbyllur h etimet për v rasjen e 34-vjeçarit Eri Zefi, ngjarje e ndodhur me 2 tetor të vitit 2019 në fshatin Zall-Xhuxhe të Njesisë Administrative të Fanit në Mirditë.

Në lidhje me këtë k rim është dërguar i p andehur Mikel (Gjovalin) Alia dhe ndaj tij është ngritur a kuza e v rasjes së kryer në bashkëpunim, raporton “News 24”.

V rasja rezulton të ketë ndodhur gjatë natës të 1 tetorit të vitit 2019-të pikërisht në vendin ku është gjetur trupi i v iktimës në një kanal 50 metra larg rrugës së kombit, ndërsa e kzekutimi i të riut dyshohet të jetë kryer për h akmarrje, pasi vëllai i tij është i d ënuar për v rasje.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close