Lajme

60-vjeçari i jep fund jetës në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Baldushk të Tiranës, ku një 60-vjeçar me iniciale Sh.U i ka dhënë fund jetës, duke u v etë varur në pemë. Ende nuk dihen arsyet që mund ta kenë çuar 60-vjeçarin të ndërmarrë një akt të tillë.

Ndërkaq, grupi h etimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policies Tiranë/Informacion paraprak Rreth orës 18:50, në fshatin Mustafakoç, në Baldushk, është v etë varur në një pemë shtetasi Sh. U., 60 vjeç. Grupi h etimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: