Lajme

“Ai që del rrugëve, që mbledh fonde” Hajdari përplaset me Oltën dhe i kërkon sqarim për..

Me debate të shumta është zhvilluar edhe “prime” i Big Brother Vip 2.

Debate nuk ka pasur vetëm me konkurentët, por edhe mes konkurentëve dhe opinionistëve. Opinionisti Arbër Hajdari kërkoi një sqarim nga Olta për komentin e saj për të si “ ai që del rrugëve dhe mbledh fondet”.

Pjesë nga debati: 

Arbri: Dua një sqarim nga ty për deklarata që ke thënë pas prime të kaluar , që më je referuar si njeri që mbledh fonde, ke përmendur dhe bashkinë…

Olta: Ti ishe i papërgatitur radhën e parë, ato që the radhën e parë i kanë trazuar shumë ujërat këtu.  Se Genti thoshte që e tha dhe Arbri që ti manipulon. Ti më the zhurmuese!

Arbri: Unë nuk të kam bullizuar. Unë nuk jap opinione për jetën tënde siç bën ti për mua, unë jap opinione, për ty aty brenda, ti përmend bashkinë… ti i vë fjalëve të mia ato që do!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close