Lajme

Aksident i katërfishtë në aksin Lezhë-Milot, plagoset një person!

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Milot. Katër automjete janë përplasur me njëra-tjetrën në afërsi të Milotit.

Nga informacionet e para, një vajzë ka mbetur e plagosur rëndë. Ajo është dërguar me urgjencë drejt Spitalit të Traumës në Tiranë.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur punën për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close