Lajme

VIDEO\Aksident i rëndë në hyrje të Vlorës, makina bëhet copë

Një aksident me pasojë p lagosje te një personi ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Vlorës, në afërsi të Novoselës. Nga përplasja e dy makinave ka mbetur i plagosur lehtë pronari i automjetit tip “Benz”.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit ku dyshohet se shkak mund të jetë bërë pakujdesia e një prej shoferëve duke ndikuar edhe lagështia dhe shpejtësia. Një prej makinave të përfshira në aksident është mjeti Peugeot me targa AA 845 TZ.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close