Lajme

Aksident në aksin Laç-Lezhë/ Makina del nga rruga, Plagoset vetëm bashkëshortja

Një aksident me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur në aksin Laç-Lezhë. Makina ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rruge pranë Fushë Milotit.

Në autoveturë ndodheshin një familje nga Mirdita, çifti bashkëshortëve dhe dy fëmijët. Nga aksidenti ka mbetur plagosur bashkëshortja e drejtuesit e cila është dërguar për mjekim. Shkak i aksidentit mësohet të ketë qenë mungesa e sinjalistikës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: