Lajme

Aksident në Divjakë, humb jetën 31 -vjeçari Dijon Dervishi

Një aksident me vdekje ka ndodhur në vendin e quajtur pushimi i shoferit, Divjakë. Mjeti tip ford fiesta i drejtuar nga shtetati Dijon Dervishi 31 vjeç ka dalë nga rruga në dalje të fshatit Fierseman.

Drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga duke i përplasur në betonin e kanalit dhe ka përfunduar në kanal. Ka humbur jetën si pasojë e daljes nga rruga 31 vjeçari.

Sipas policisë në vendngjarje dyshohet se shpejtësia s lartë me të cilën lëvizte dervishi ka qenë shkak i humbjes së kontrollit dhe me pas daljes nga rruga. Policia po punon për ty e zbardhur shkaqet e aksidentit që i kushtoi jetën 31 vjeçarit dijon dervishi banues i fshatit Remas

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close