Lajme

Aksident në Fier-Lushnje, makina del nga rruga dhe bie në kanal

Një makinë ka dalë nga rruga dhe është aksidentuar këtë mesditë. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Fier-Lushnje.

Mjeti ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka rënë në një kanal. Drejtuesi i mjetit nuk është lënduar, ndërsa dëmet materiale janë të konsiderueshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close