Lajme

Aksident në mes të Tiranës, makina ‘sulet’ drejt pemës

Një aksident ka ndodhur në një prej rrugëve kryesore të Tiranës ditën e sotme.

Si pasojë e t rafikut dhe mbingarkesës së makinave në rrugët e kryeqytetit, drejtuesit e mjeteve e kanë shumë të vështirë të jenë të kujdesshëm maksimalisht duke marrë parasysh edhe kushtet jot të përshtatshme atmosferike.

Makina ka përfunduar duke u përplasur me tabelat e orientimit të cilat tregojnë rrugët brenda kryeqytetit.

Si pasojë, ka pësuar dëme materiale makina e përfshirë në aksident si edhe janë rrëzuar tabelat e orientimit. Deri më tani nuk raportohet për persona të lënduar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: