Lajme

Aksident në Vlorë, makina përplaset me trafikndarësen

Një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të qytetit në rrugën Transballkanike në Vlorë.

Një mjet me shpejtësi të lartë humbi kontrollin dhe doli nga rruga.

Nga pamjet dallohet makina mbi trafik ndarësen, teksa ka rrëzuar edhe një prej shtyllave të ndriçimit.

Deri më tani nuk raportohen të lënduar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close