Lajme

Aksidenti i rëndë në Rrogozhinë, Policia: Trupat e dy viktimave, të bllokuara në mjet

Një aksident i rëndë dyshohet se u ka marrë jetën dy personave në vendin e quajtur “Bishti i Zhurit”.

Mjeti ku udhëtonin viktimat është i shkatërruar plotësisht nën rrotat e kamionit. Ndërkohë trupat e viktimave ndodhen ende në makinë, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje.

Njoftimi i policisë:

Më datë 04.08.2022, në vendin e quajtur “Bishti i Zhurit”, një mjet kamion me drejtues shtetasin I. C., është përplasur me një mjet tip “Benz” me drejtues ende të paidentifikuar.

Si pasojë e aksidentit, dyshohet se mund të kenë humbur jetën dy persona.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close