Lajme

Aksidentohet aktori i njohur Gaz Paja, i shtrirë në tokë dhe i gjakosur pasi u përplas nga makina

Aktori i njohur Gaz Paja është aksidentuar në Tiranë. Ai ka qenë duke lëvizur me një motomjet në momentin që është përplasur.

Njoftimi i policisë: Me datë 11.11.2021, rreth orës 11:08, në rrugën e Kavajës, mjeti me drejtues shtetasin E. K., është përplasur me një motomjet me drejtues shtetasin G. P.

Si pasojë është dë mtuar drejtuesi i motomjetit shtetasi G. P., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi Hetimor është në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: