Lajme

Ambulanca transportonte me shpejtësi pacientin/ Përplaset me Benz-in, 4 të plagosur në Rrogozhinë (FOTO)

Një aksident i rëndë pa ndodhur, pak minuta më parë, në Rrogozhinë, pasi një ambulancë është përplasur me një mjet tip “Benz”. Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur ‘Bishti i Zhurit’ dhe si pasojë të p lagosur kanë mbetur katër persona, një prej tyre në gjendje të rëndë.

Bëhet e ditur se autoambulanca e cila ishte më shpejtësi, po transportonte drejt spitalit një të sëmurë, i cili po ashtu është p lagosur. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të saj.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close