Lajme

Arrestohet 44 vjeçari, banues në Vlorë

Vlorë, Specialistët për Hetimin e K rimeve në Komisariatin e Policisë Vlorë bënë arrestimin në flagrancë për veprën penale “D huna në familje” të shtetasiit K. B. alias K. A., 44 vjeç, banues në Vlorë, pasi ka ushtruar d hunë fizike dhe psikologjike ndaj babait të tij. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: