Lajme

Aurela ka ditëlindjen, fotoja që publikoi Basha

Dita e sotme në familjen e kryedemokratit, Lulzim Basha është festë. Kjo pasi bashkëshortja e tij Aurela ka ditëlindjen. Ka qenë vetë Aurela që e ka zbuluar përmes një ‘selfie’ të publikuar në Instagram, ku shfaqet e veshur me të bardha. Ndërkohë të gjithë janë bërë kurioz dhe po presin një urim publik nga kryetari i PD-së. Kujtojmë që çifti së bashku kanë vite që janë të martuar dhe kanë dy vajza, Dafinën dhe Viktorian

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: