Lajme

Bastiste raftet e supermarketeve, policia identifikon dhe arreston 22-vjeçarin shkodran

Një 22-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Shkodrës, pasi akuzohet se vidhte madhra të ndryshme ushqimore nëpër supermarketet e qytetit.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Shkodër, për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i Policisë:

DVP Shkodër

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Shkodër kapën dhe ndaluan shtetasin G. B., 22 vjeç, banues në Shkodër, i cili ishte shpallur në kërkim pasi dyshohet se më datë 16.04.2023, ka vjedhur mallra të ndryshme ushqimore, në një market.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Shkodër, për veprime të mëtejshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close